برده داری نوین آمریکا
بردگان نوین آمریکا
زایمان پس ازپیوندرحم
حاملگی پس ازپیوندرحم
داستان سه نسل
داستان سه نسل
پیوندسر
اولین اقدام برای پیوندسر

پرستارمهربان

قهرمان ملی آلمان یک قاتل است.

نشانه های سرطان
باعلامت های سرطان آشناشویم
پیوندپوست
تغییرچهره واقعی
درمان گیاهی درد
درمان دردمفاصل باطب گیاهی
خلیج همیشه فارس
سخنگوی ملت درمیان اعراب
Arrow
Arrow
Slider

مفقودشدن بخشی از محموله اهدایی پانسمان بیماران پروانه‌ای صحیح نیست

نوشته شده توسط واحدخبرایران مدلاین در . ارسال در خبرهای پزشکی ایران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تهران - ایرنا - رییس اداره ملزومات پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: موضوع مفقود شدن بخشی از محموله اهدایی پانسمان بیماران پروانه‌ای به هیچ وجه صحیح نبوده و مستندات این امر موجود است.

به گزارش ایرنا از وبدا، مهندس زهره زرین کلاه درباره ادعای مطرح شده پیرامون مفقود شدن بخشی از محموله اهدایی پانسمان بیماران پروانه ای، با بیان اینکه در پی تلاش های مکرر وزارت بهداشت در خرداد سال ۹۹ محموله ای از پانسمان این بیماران به وزن ۶۵۵۰ کیلوگرم، در ۱۳۷ پالت و به تعداد 86 هزار و 340، توسط یونیسف به صورت رایگان به ایران اهدا شد، عنوان کرد: این محموله توسط هیات امنای صرفه جویی ارزی ترخیص و توزیع آن به صورت دانه ای و حسب نیاز درمان بوده است.

وی با تاکید بر اینکه وزن محموله، ارزشی به لحاظ  کارشناسی و علمی ندارد و اطلاعاتی در این خصوص نداریم، گفت: مهم تعداد پانسمان های وارد شده است که طبق روال توسط هیات امنای ارزی به دانشگاه علوم پزشکی ایران و سپس از طریق دانشگاه به خانه ای بی تحویل داده شده است؛ البته از آنجایی که محموله اهدایی کافی نبود محموله های دیگری هم که توسط شرکت های مربوطه وارد شده بودند از سوی وزارت بهداشت خریداری و حسب نیاز استفاده می شد.

رییس اداره ملزومات پزشکی وزارت بهداشت اظهار کرد: براساس مستندات موجود، بخشی از پانسمان های اهدایی به خانه «ای بی» تحویل داده شد و بخشی از محموله هم، اکنون در انبار دانشگاه علوم پزشکی ایران و هیات امنا قرار دارد؛ موضوع مفقود شدن به هیچ وجه صحیح نبوده و مستندات این موضوع موجود است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حمیدرضا هاشمی مدیر عامل خانه «ای بی» روز یکشنبه نهم آبان ماه در نشست خبری به مفقود شدن ۲۵۰۰ کیلوگرم پانسمان بیماران «ای‌ بی» اشاره کرد و خواستاررسیدگی به این موضوع شد.

منبع :www.irna.ir

درباره ی ایران مدلاین

IranMedline

باسلام مدیریت سایت ایران مدلاین با هدف دستیابی آسانتراطلاعات طبی/بهداشتی برای همگان ، بویژه پزشکان و پیراپزشکان ، اقدام به انتشاراین سایت نمود. سایت کنونی که بدنبال تغییرات کلی واساسی برمبنای توصیه ها و پیشنهادات شما عزیزان دستخوش دگرگونی وسیعی شد، حاصل ساعتها تلاش گروه طراحی ، نویسندگان، هنرمندان وپزشکان همکارسایت رابه شما جویندگان علم ودانش ارائه می دهد. معهذا بازهم درانتظار نظرات همه شما هستیم.هدف اصلی سایت، ارائه اطلاعا ت جامع علوم پزشکی و بهداشت و تمام شاخه های وابسته به آن می باشد.لذا استدعا داریم هرگونه کمبودی دراین زمینه رابه ما یادآوری نمائید.

متاسفانه سایت کاملی که تمامی اطلاعات موردنیازشما رادرزمینه علوم پزشکی و حرف وابسته فراهم نماید به زبان فارسی موجودیت نیافته بود، وجهت دستیابی به موضوعات مورد نظرلازم بود تمامی سایتهای فارسی /غیرفارسی راجستجو کنید تا شاید برحسب تصادف به اطلاعات موردنظرتان دسترسی بیابید.