برده داری نوین آمریکا
بردگان نوین آمریکا
زایمان پس ازپیوندرحم
حاملگی پس ازپیوندرحم
داستان سه نسل
داستان سه نسل
پیوندسر
اولین اقدام برای پیوندسر

پرستارمهربان

قهرمان ملی آلمان یک قاتل است.

نشانه های سرطان
باعلامت های سرطان آشناشویم
پیوندپوست
تغییرچهره واقعی
درمان گیاهی درد
درمان دردمفاصل باطب گیاهی
خلیج همیشه فارس
سخنگوی ملت درمیان اعراب
Arrow
Arrow
Slider

افتتاح بوستان مشاهیر پزشکی در مشهد

نوشته شده توسط واحدخبرایران مدلاین در . ارسال در خبرهای پزشکی ایران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بوستان دانشوران پزشکی با نصب تندیس هایی از مشاهیر پزشکی عصر دوشنبه طی مراسمی در محوطه بیمارستان امام رضا (ع) مشهد افتتاح شد.

رئیس بیمارستان امام رضا (ع) مشهد در این مراسم گفت: بوستان دانشوران پزشکی برای نخستین بار در کشور در یکی از بیمارستان های بزرگ و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد راه اندازی شده است.
دکتر عبدالله بهرامی افزود: بیمارستان امام رضا (ع) مشهد با قدمت 80 ساله در فضایی به مساحت بیش از 28 هکتار محل مناسبی برای دایر شدن بوستان مزبور است.
وی اظهار کرد: در این بوستان تندیس 12 نفر از مشاهیر بزرگ پزشکی اهل مشهد و خطه خراسان با هدف نکوداشت خدمات این بزرگان و آشنایی بیشتر مردم با آنان نصب شده است.
بهرامی گفت: برای بهره برداری از این بوستان که عملیات احداث آن از سال 1390 آغاز شد، 700 میلیون ریال با کمک خیرین 'میزبانان خورشید' هزینه شده است.
وی افزود: پروفسور بولوند بنیانگذار نخستین جراحی نوین در مشهد، دکتر مستقیمی پدر آناتومی ایران، دکتر شاهین فر، دکتر اعرابی نژاد، دکتر اصفهانی، دکتر محلاتی، دکتر اسدی، دکتر سالاری، دکتر قوام نصیری و دکتر سامی راد از جمله مشاهیری هستند که تندیس آنها در این بوستان نصب شده است.
وی اظهار کرد: علاوه بر آن سردیس 2 نفر از خیران برتر و چهره های نامدار شامل مرحوم قاسم توکلی زاده بنیانگذار بخش پیوند کلیه و نفرولوژی بیمارستان امام رضا (ع) و مهندس عدالتیان بینانگذار اورژانس عدالتیان در مشهد نیز در این بوستان قرار داده شده است.
بیمارستان امام رضا (ع) مشهد با هزار تخت فعال که در سال 1313 فعالیت خود را آغاز کرد هم اکنون به عنوان بزرگترین مرکز درمانی آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به شمار می رود.

درباره ی ایران مدلاین

IranMedline

باسلام مدیریت سایت ایران مدلاین با هدف دستیابی آسانتراطلاعات طبی/بهداشتی برای همگان ، بویژه پزشکان و پیراپزشکان ، اقدام به انتشاراین سایت نمود. سایت کنونی که بدنبال تغییرات کلی واساسی برمبنای توصیه ها و پیشنهادات شما عزیزان دستخوش دگرگونی وسیعی شد، حاصل ساعتها تلاش گروه طراحی ، نویسندگان، هنرمندان وپزشکان همکارسایت رابه شما جویندگان علم ودانش ارائه می دهد. معهذا بازهم درانتظار نظرات همه شما هستیم.هدف اصلی سایت، ارائه اطلاعا ت جامع علوم پزشکی و بهداشت و تمام شاخه های وابسته به آن می باشد.لذا استدعا داریم هرگونه کمبودی دراین زمینه رابه ما یادآوری نمائید.

متاسفانه سایت کاملی که تمامی اطلاعات موردنیازشما رادرزمینه علوم پزشکی و حرف وابسته فراهم نماید به زبان فارسی موجودیت نیافته بود، وجهت دستیابی به موضوعات مورد نظرلازم بود تمامی سایتهای فارسی /غیرفارسی راجستجو کنید تا شاید برحسب تصادف به اطلاعات موردنظرتان دسترسی بیابید.