برده داری نوین آمریکا
بردگان نوین آمریکا
زایمان پس ازپیوندرحم
حاملگی پس ازپیوندرحم
داستان سه نسل
داستان سه نسل
پیوندسر
اولین اقدام برای پیوندسر

پرستارمهربان

قهرمان ملی آلمان یک قاتل است.

نشانه های سرطان
باعلامت های سرطان آشناشویم
پیوندپوست
تغییرچهره واقعی
درمان گیاهی درد
درمان دردمفاصل باطب گیاهی
خلیج همیشه فارس
سخنگوی ملت درمیان اعراب
Arrow
Arrow
Slider

راه اندازی مزرعه پرورش خوک برای پیوند قلب به انسان‌ها

نوشته شده توسط www.yjc.news در . ارسال در خبرهای پزشکی بین الملل

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اکهارد ولف، مدیر تحقیقات از دانشگاه لودویگ ماکسیمیانس مونیخ می‌گوید: تیم تحقیقاتی ما به دنبال آن است که با اصلاح ژنتیکی گونه‌ای خاص از خوک و پرورش آنها بتواند تا سال ۲۰۲۵ نخستین نسل از حیوانات برای پیوند قلب به انسان را به بازار عرضه کند.

ماه گذشته میلادی، یک تیم تحقیقاتی از دانشگاه مریلند آمریکا ۱۰ اصلاح ژنتیکی در خوک موفق شد در یک عمل جراحی قلب یک خوک اصلاح شده از جنبه مهندسی ژنتیک را به یک انسان مرگ مغزی پیوند بزند. شواهد نشان داد خطر عفونت، پس زدن عضو و فشار خون بالا پس از پیوند از جنبه پزشکی بسیار قابل قبول بوده است.

به گزارش رویترز، دانشمندان آلمانی می‌گویند برپایه همین تحقیقات می‌کوشند با ۵ اصلاح ژنتیکی خوک‌هایی را برای پیوند عضو به انسان پرورش دهند. قرار است نخستین نوع از این خوک‌های جهش یافته در سال جدید میلادی پرورش یافته و در گام نخست قلب آن‌ها به بابون‌ها (نوعی میمون از نژاد عنتر دم کوتاه) پیوند زده شود.

 پیوند قلب خوک به انسان تنها در بیمارانی انجام خواهد شد که از نارسایی قلبی رنج می برند و هیچ روش درمانی جایگزین برای آن‌ها وجود ندارد.

درباره ی ایران مدلاین

IranMedline

باسلام مدیریت سایت ایران مدلاین با هدف دستیابی آسانتراطلاعات طبی/بهداشتی برای همگان ، بویژه پزشکان و پیراپزشکان ، اقدام به انتشاراین سایت نمود. سایت کنونی که بدنبال تغییرات کلی واساسی برمبنای توصیه ها و پیشنهادات شما عزیزان دستخوش دگرگونی وسیعی شد، حاصل ساعتها تلاش گروه طراحی ، نویسندگان، هنرمندان وپزشکان همکارسایت رابه شما جویندگان علم ودانش ارائه می دهد. معهذا بازهم درانتظار نظرات همه شما هستیم.هدف اصلی سایت، ارائه اطلاعا ت جامع علوم پزشکی و بهداشت و تمام شاخه های وابسته به آن می باشد.لذا استدعا داریم هرگونه کمبودی دراین زمینه رابه ما یادآوری نمائید.

متاسفانه سایت کاملی که تمامی اطلاعات موردنیازشما رادرزمینه علوم پزشکی و حرف وابسته فراهم نماید به زبان فارسی موجودیت نیافته بود، وجهت دستیابی به موضوعات مورد نظرلازم بود تمامی سایتهای فارسی /غیرفارسی راجستجو کنید تا شاید برحسب تصادف به اطلاعات موردنظرتان دسترسی بیابید.